CIAT - odpowiedzialność za środowisko   CIAT - AquaCIAT SEER  AquaCIATpower z R-32 wykracza poza wymagania Ekoprojektu 2021.
CIAT - komfort akustyczny  

Dzięki wentylatorom o niskiej prędkości w standardzie i technologiom redukcji hałasu zastosowanym w nowej serii AquaCIATpower, możesz zagwarantować niski poziom hałasu i brak wibracji.


Opcjonalne wentylatory o zmiennej prędkości umożliwiają redukcję hałasu przy pracy z częściowym obciążeniem (np tryb nocny.

 CIAT - oszczędność energii  

Częściowy odzysk mocy grzewczej dostarczanej przez agregat chłodniczy umożliwia jednostce bezpłatną dodatkową ciepłą wodę o temperaturze do 55°C.

To darmowe ciepło jest wykorzystywane do przygotowania ciepłej wody użytkowej lub rozprowadzane do miejsc, w których jest potrzebne, takich jak baseny, spa i wanny z hydromasażem.

 CIAT - prostota instalacji i transportu     Zapewniamy łatwą instalację i integrację z systemem zarządzania budynkiem dla oszczędności czasu.
 CIAT - niezawodność     Zapewniamy pełną niezawodność Twojego sprzętu dzięki zaawansowanym rozwiązaniom monitorującym dla pełnego spokoju klienta.
 CIAT - kompleksowe rozwiązania  

Oferujemy pełną gamę urządzeń zaprojektowanych do współpracy w instalacji HVAC w celu uzyskania najlepszych możliwych wyników,

zapewniając optymalną efektywność energetyczną, wysoką jakość powietrza w pomieszczeniach i komfort dla użytkowników budynku.

 

 

DLACZEGO CZYNNIK CIAT - dlaczego R32?

 

CIAT - czynnik chłodniczy R32

 

CIAT - czynnik R32